Nowe inwestycje EkoParku

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Do portfolio dewelopera EkoPark wkrótce dołączą nowe inwestycje, tym razem realizowane przy ul. Bochenka i Sosnowieckiej.

Niedawno spółka oddała lub niebawem odda sześć nowych inwestycji mieszkalnych. Najświeższą jest ta w Podgórzu Duchackim ze 121 mieszkaniami (ul. Turniejowa), gdzie mieszkańcy mogli odbierać klucze do swoich lokali od końca sierpnia. Na początku miesiąca oddany został apartamentowiec na Zwierzyńcu (ul. Kościuszki). Ponad miesiąc temu zakończył się trzeci etap inwestycji przy ul. Przybyszewskiego. Oprócz tego EkoPark prowadził inwestycje w Podgórzu z 238 mieszkaniami (ul. Przewóz), w Krowodrzy ze 112 mieszkaniami (ul. Brązownicza) i na Prądniku Białym z 224 mieszkaniami (ul. Pękowicka).Dalsze plany

Pod koniec przyszłego roku ma ruszyć budowa przy ul. Sosnowieckiej, niedaleko estakady przy ul. Jasnogórskiej. W planie są dwa siedmiokondygnacyjne budynki ze 128 mieszkaniami o wielkości między 49 a 129 mkw. Deweloper chce oddać je do użytkowania w drugim kwartale 2025 roku. Obecnie w ofercie jest 78 lokali.

EkoPark zaczął również – po dłuższej przerwie (pozwolenie zostało wydane w 2018 roku, a prace porządkowe ruszyły w 2021 roku) – budowę przy ul. Bochenka/Podedworze. W planie są dwa obiekty mieszkalne z terminem realizacji na drugi kwartał przyszłego roku.

Czy uda się do tego czasu postawić bloki oraz ile będzie w nich mieszkań? Zwróciliśmy się do dewelopera z prośbą o podanie szczegółów dotyczących inwestycji. Przedstawicielka firmy odpowiedziała, że spółka obecnie nie udziela informacji dotyczących budowy.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Prądnik Biały Podgórze Duchackie