Nowy przewoźnik w Kraków Airport uruchamia połączenia do Tel Awiwu

fot. pixabay.com

Od 1 grudnia z krakowskiego lotniska będzie można polecieć do Tel Awiwu z nowym przewoźnikiem – izraelskimi liniami lotniczymi Sun d’Or.

Sun d’Or International Airlines to czarterowy przewoźnik lotniczy z Izraela, który realizuje również rejsy regularne w ramach siatki połączeń El Al. Do Tel Awiw’u z Krakowa będzie można polecieć od 1 grudnia dwa razy w tygodniu.

– Tel Awiw – kolejna słynna metropolia w bogatej siatce połączeń Kraków Airport – jest potwierdzeniem, że Kraków i Małopolska są niezwykle atrakcyjnym regionem dla linii lotniczych z całego świata – komentuje Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. Połączenia z Tel Awiwem oferować będą  także PLL LOT, Ryanair, Wizzair. Łacznie z nowym przewoźnikiem będzie to 14 połączeń tygodniowo.

– Turyści z Izraela przybywają do naszego miasta w poszukiwaniu historycznych miejsc bliskich ich sercu, Polacy z kolei zachwycają się Tel Awiwem jako nowoczesnym i tętniącym życiem miastem, słynnym z pięknych plaż, centrum rozrywki, ale także klimatycznych zaułków, uliczek i portu starej Jaffy – dodaje prezes Włoszek.