Osiedle Lema – blisko natury i centrum rozrywki. Taka szansa może się długo nie powtórzyć

Okazji do zamieszkania blisko największego krakowskiego parku – parku Lotników Polskich – jest coraz mniej.

Deweloperzy chętnie inwestują w wielorodzinne projekty mieszkaniowe z uwagi na niesłabnący popyt konsumentów i chęć zamieszkania w pobliżu tego niezwykle bujnego w zieleń obszaru, a także Tauron Areny, która oferuje nieustanne doznania kulturalno-rozrywkowe. Na szczęście z nową ofertą wychodzi deweloper Wawel Service, prezentując premierowy III etap osiedla Lema.

Głównym założeniem inwestycji w osiedle Lema było zapewnienie jego mieszkańcom spokoju w otoczeniu zieleni, znajdując się jednocześnie w centrum miasta. Poza bliskością obszernych terenów zielonych w postaci parku Lotników Polskich, samo osiedle przy ul. Lema 28 oferuje kontakt z naturą na dziedzińcu dostępnym wyłącznie dla mieszkańców i ich gości. Deweloper zadbał o to, aby lokatorzy mieli widok z balkonów i tarasów na zielone trawy i roślinność pnącą się na elewacji.

– Trzeci etap naszej inwestycji to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie doskonałą lokalizację w centrum miasta z bliskością natury. Zielone otoczenie Parku Lotników Polskich, sprawią, że mieszkańcy poczują oddech od zgiełku miasta i będą mogli zrelaksować się po ciężkim dniu pracy – mówi przedstawiciel dewelopera Wawel Service.

Infrastruktura drogowa znajdująca się w otoczeniu inwestycji stoi na najwyższym poziomie. Dzięki świetnemu skomunikowaniu ul. Lema z al. Pokoju i ul. Mogilską możemy się dostać do centrum miasta w kilka minut. Wcale nie więcej czasu na dotarcie do centrum Krakowa zajmie nam podróż jednośladem z uwagi na rozległe ścieżki rowerowe ciągnące się aż do serca aglomeracji.

Jeżeli zajdzie potrzeba odwiedzin większego obiektu handlowo-usługowego, to zaledwie 5 min pieszo dzieli nas od centrum handlowego M1 Kraków. Przystanki autobusowy i tramwajowy oczywiście również znajdują się w bardzo bliskiej odległości od osiedla, co tylko potwierdza prestiż tej lokalizacji.

Niezwykłe wnętrza

III etap inwestycji Lema właśnie ma swoją premierę. Mieszkania dostępne w ofercie to szeroki przekrój od jedno do czteropokojowych lokali. Wawel Service proponuje mieszkania o powierzchni od 30 mkw. do prawie 100 mkw. do wyboru na jednym z siedmiu pięter budynku.

Należy podkreślić, że deweloper zadbał również o staranne wykonanie projektu wnętrz z użyciem wysokiej jakości materiałów. Ponadto Wawel Service dla wygody mieszkańców przewidział szereg naziemnych miejsc postojowych dla samochodów oraz garaż podziemny.

Kolejny etap inwestycji w osiedle Lema jest niezwykły z jeszcze jednego powodu – koniec z nudnymi klatkami schodowymi. Wawel Service podjął współpracę z młodym, utalentowanym francuskim grafikiem Pierre VOISIN, który stworzył specjalnie na potrzeby inwestycji Lema III, geometryczne projekty graficzne inspirowane różnymi dziedzinami nauki czy science fiction, które będą zdobić części wspólne budynku.

– Od ponad pięciu lat stawiam sobie wyzwanie tworzenia najlepszych wzorów geometrycznych nie tylko po to, aby stworzyć coś estetycznego, ale także stworzyć własny wszechświat, w którym ludzie mogą mieć swoją wizję i własną interpretację mojej pracy – wyjaśnia Pierre VOISIN.

comments powered by Disqus