Powstają apartamenty niedaleko parku rzecznego [WIZUALIZACJE]

fot. materiały inwestora

Spółka Hammak rozpoczęła w lipcu budowę 28 domów – bliźniaków. Inwestycja stanie przy ul. Łokietka. Prace budowlane mają zakończyć się za dwa lata.

Budowa Lokietka Park Line ruszyła w lipcu tego roku. – Osiedle składać będzie się z 28 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej (czyli 56 lokali mieszkalnych), 14 budynków będzie mieć garaże wbudowane w bryłę budynku (typ A) a 14 budynków będzie miało dostęp do wolnostojących garaży (typ B). Nie przewidziano lokali usługowych – mówi Sara Kościelniak, dyrektor operacyjny w spółce Hammak.

W 28 mieszkaniach zaprojektowane zostały antresole, 14 to lokale parterowe, w kolejnych 14 zaplanowano dwie kondygnacje (1 i 2 piętro). Dodatkowo wszystkie dwupoziomowe apartamenty będą posiadać dostęp do tarasów o metrażach od 10 do 67 mkw.

Mieszkania parterowe i część apartamentów na pierwszym piętrze będzie mieć dostęp do samodzielnych ogrodów o zróżnicowanej powierzchni. – Ogródki przeznaczone będą do wyłącznej dyspozycji właścicieli a ich granice będą wydzielone krzewami, zapewniając mieszkańcom poczucie komfortu – informuje inwestor.

Część mieszkań została sprzedana bądź zarezerwowana. Ceny zaczynają się od ok. 1 mln złotych.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Prądnik Biały