Praca w nieruchomościach? Najlepsza inwestycja w Twoją karierę

W niepewnych czasach swoją wartość niezmiennie podnoszą inwestycje w nieruchomości. Popyt na domy i mieszkania rośnie, a inwestorzy oczekują fachowego doradztwa.

Biuro iHome Nieruchomości penetruje rynek w poszukiwaniu otwartych i komunikatywnych osób, które chciałyby rozwijać się w branży nieruchomości i zostać ich agentem.

Duża komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista nienaganna aparycja, a także wiedza o rynku inwestycji, który aktualnie przeżywa swój boom - oto oczekiwania wobec kandydata na stanowisko agenta nieruchomości w iHome Nieruchomości.

- Doceniamy i mile widzimy doświadczenie w branży, ale wiemy, że najważniejsze w pracy agenta nieruchomości jest bycie doskonałym partnerem dla inwestora lub klienta poszukującego mieszkania lub domu do codziennego życia lub inwestowania - mówi Michael Szewczyk z iHome Nieruchomości.

Zainteresowanie rynkiem nieruchomości nie maleje, a po chwilowym wahaniu, zostało jeszcze mocniej podbudowane przez pandemię Covid-19. Jak pokazują wyniki sprzedaży, w poszukiwaniu bezpiecznej, trwałej inwestycji Polacy zwrócili się w kierunku domów i mieszkań. Nie maleje także naturalne zainteresowanie posiadaniem własnego M.

- Stajemy przed jednocześnie przed ogromną szansą, jak i wyzwaniem. Wiem, że rynek oczekuje od nas wysokiej jakości obsługi i stąd wzmożone poszukiwania osoby, która będzie chciała budować karierę w profesjonalnym i rozwijającym się biurze nieruchomości, korzystając z elastycznego grafiku pracy, narzędzi takich jak samochód służbowy oraz komfortu pracy w nowoczesnej przestrzenni biurowej - ocenia Szewczyk. Praca na oczekiwanym poziomie to także gwarancja wysokich zarobków - dodaje przedstawiciel iHome Nieruchomości.

Na agenta nieruchomości w iHome czekają zadania związane z pozyskiwaniem nowych kontaktów i klientów, przygotowywanie ofert sprzedaży, prezentacja nieruchomości czy koordynowanie procesu sprzedaży i zakupu nieruchomości oraz prowadzenie negocjacji.

Do dyspozycji każdego agenta jest zespół prawny oraz marketingowy, który zapewni atrakcyjność ofert i sprawi że transakcja będzie przebiegała pod okiem kancelarii prawnej.

Chciałbyś sprawdzić swoich sił w branży nieruchomości? Jesteś komunikatywną, uśmiechniętą i otwartą osobą? Napisz do nas, poznajmy się i porozmawiajmy -> biuro@ihome.nieruchomosci.pl

 

 

 

 

comments powered by Disqus