Proton Office rośnie niedaleko C.H. Zakopianka [ZDJĘCIA]

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W trzecim kwartale 2024 roku ma zakończyć się budowa biurowca przy ul. Józefa Marcika.

Spółka Proton Property realizuje inwestycję biurową w sąsiedztwie m.in. parku handlowego Zakopianka. Inwestor stawia przy ul. Marcika 14 sześciokondygnacyjny budynek o powierzchni 7,5 tys. metrów kwadratowych.

– Obecnie realizujemy czwartą z sześciu kondygnacji – mówi Sykstus Gaczoł, dyrektor sprzedaży w Proton Property.

Jak do tej pory zarezerwowany jest cały parter i drugie piętro. Wolne przestrzenie można znaleźć na pozostałych kondygnacjach. Deweloper przypomina, że „powierzchnie biurowe mogą być w każdej chwili poddawane zmianom aranżacyjnym”. – Wszystko zależy od charakteru prowadzonej działalności i potrzeb danego klienta – informuje.

Dla zmotoryzowanych ma być dostępne 130 miejsc na parkingu podziemnym. Garaż będzie wyposażony w m.in. automatyczne sczytywanie tablic rejestracyjnych czy ładowarki do pojazdów elektrycznych.

– Projekt przewiduje również wentylowaną elewację, panele fotowoltaiczne, sterowaną klimatyzację i pełny monitoring – informuje inwestor. Budynek ma być gotowy w sierpniu przyszłego roku.

Proton Property działa na rynku nieruchomości od 1995 roku. Obecnie zarządza obiektami o powierzchni 16 tys. mkw. i współpracuje z takimi firmami, jak Grupa Armatura, Prymat, Lanster czy Primetals.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Łagiewniki-Borek Fałęcki