W kwietniu otwarcie pięciogwiazdkowego hotelu przy Stradomskiej

Pięciogwiazdkowy hotel Stradom House otrzymał pozwolenie na użytkowanie. To najbardziej luksusowy hotel w Krakowie. Planowane otwarcie nastąpi w kwietniu.

Hotel zlokalizowany przy ulicy Stradomskiej, w bliskim sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu, oferuje 125 ekskluzywnych pokoi.

– Naszą wizją od początku było stworzenie w Krakowie niepowtarzalnego miejsca. Takiego, w którym ludzie będą mogli swobodnie brać udział w wydarzeniach kulturalnych, korzystać z pięciogwiazdkowego hotelu, restauracji, klubu czy centrum spa i przestrzeni eventowych. Renowacja zabytkowego budynku jest niewątpliwie wyzwaniem, jednak efekt końcowy daje nam dużo satysfakcji. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że ciężka praca się opłaciła. Stradom House przenosi filary Grupy Angel Poland na kolejny poziom – mówi Shachar Samuel z Angel Poland Group.

W skład hotelu wchodzą dwie restauracje, bar oraz winiarnia z ogródkiem. Hotel posiada zewnętrzne patio, a w ramach usługi business & travel zapewnia m.in. dostęp do sal konferencyjnych. Goście Stradom House będą mogli korzystać również z ekskluzywnego klubu wellness-spa „Sól”.

W jednej z najbardziej reprezentacyjnych części hotelu ulokowana zostały bar i piwnica z winami.

W Stradom House trwają ostatnie prace wykończeniowe, będące dopełnieniem całego projektu, prowadzona jest aktualnie rekrutacja pracowników. Hotel zapewni ok. 150 nowych miejsc pracy. Planowane otwarcie nastąpi w kwietniu 2023 roku.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Stare Miasto