Zakup lepszy od najmu. W Podgórzu powstaje nowoczesna i dopasowana przestrzeń biurowa

Kameralnie, nowocześnie, w metrażu odpowiadającym indywidualnym potrzebom. Wkrótce końca dobiega budowa biurowca Argento w inwestycji Duo Office w Podgórzu. Ostatnie wolne przestrzenie zainteresują nawet najbardziej wymagających klientów, niezależnie od wielkości portfela.

W gąszczu nowych biurowców powstających w Krakowie z trudem znajdujemy obiekty, które jednocześnie gwarantują wykończenie w najwyższej jakości i metraż, dostępny dla firm, które nie zatrudniają setek pracowników. Biurowce klasy A, z dobrą dostępnością, dużą ilością dostępnych miejsc parkingowych, nowoczesnymi systemami i sprawną administracją, obecnie poszukiwane są na rynku najbardziej. Z myślą o najemcach, ale przede wszystkim inwestorach, w bogatym otoczeniu środowiska biznesu, powstają kameralne biurowce Duo Office - miejsce doskonałe dla tych, którzy myślą o siedzibie własnego biura na własność.

Na kompleks dwóch, czterokondygnacyjnych obiektów, składają się budynki Oro i Argento. Pierwszy z nich, oddany przed kilkoma miesiącami, już aktywnie służy nowym właścicielom, którzy zdecydowali się na umieszczenie siedziby swojej firmy. Drugi, którego koniec prac planowany jest na połowę maja, oferuje jeszcze dostępne przestrzenie do dowolnej aranżacji, przy wykorzystaniu czterech pięter oraz atrakcyjnych przestrzeni handlowych na parterze budynku. Posiada on reprezentacyjny hol z 24h recepcją oraz kontrolą dostępu, a także 115 miejsc do pozostawienia samochodu.

– Nasze obiekty i ich przestrzenie powstają na zamówienie Klienta. Po naszej stronie całościowo stoi budowa, przygotowanie i wykończenie budynku, który następnie jest podzielony zgodnie z potrzebami nowych właścicieli. Dla niektórych oznacza to 90 metrów, dla innych ponad 1000. Ta elastyczność jednocześnie pomaga w planowaniu działalności, jak i w zarządzaniu biurem. Dodatkowo Klient otrzymuje funkcjonalność najnowocześniejszego biurowca klasy A, co dla inwestora jest znacznie wygodniejsze, niż na przykład korzystanie z lokalu mieszkaniowego – Paulina Porębska z Proton Property Hegerle & Porębska, właściciel kompleksu Duo Office w Krakowie. 

Obiekt nie tylko doskonale wpisuje się w trend średnich, ale jednocześnie nowoczesnych obiektów biurowych. Wyróżnia go wyjątkowa lokalizacja – szybko i wygodnie dojechać tu można nie tylko z centrum Krakowa, ale także wykorzystując pobliską obwodnicę czy nową stację kolei aglomeracyjnej oraz komunikację miejską. Przyjazne jest także otoczenie, w którym nie brakuje popularnych punktów gastronomicznych i dostępu do handlu oraz usług zgromadzonych wokół centrum handlowego Zakopianka.

Duo Office to kolejna z inwestycji spółki Proton Property Hegerle & Porębska. Firma ma blisko 30-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Główną działalnością spółki jest pozyskiwanie, modernizacja oraz budowa nowych obiektów biurowo handlowych przeznaczonych na sprzedaż, a także wynajem. Obecnie zarządza własnymi obiektami o powierzchni około 16 tys. m2.

– W planach firmy są następne inwestycje na południu Krakowa, w okolicy ulicy Marcika. Jesteśmy w trakcie przygotowywania biurowca o powierzchni 6600 m2. Szykujemy 5-kondygnacyjny budynek z ponad 160 miejscami parkingowymi i cudownym tarasem z widokiem na miasto - zdradza Paulina Porębska. Budowa wystartuje jeszcze w tym roku, a inwestycja, podobnie jak poprzednie, przygotowywana jest z myślą o personalizacji pod konkretne potrzeby klienta. Stawiamy na rozwiązania, które sprawiają, że dla Klienta wygodniejszy i bardziej opłacalny od najmu lokalu jest jego zakup. Tworzymy także ofertę dla tych, którzy nabycie przestrzeni biurowej traktują jako znacznie lepszą inwestycję, niż tę w rynek mieszkaniowy – dodaje Paulina Porębska.