Brain Park nową siedzibą PepsiCo

fot. materiał prasowy

Brain Park, kompleks biurowy realizowany przez Echo Investment przy al. Pokoju zostanie nową siedzibą PepsiCo GBS Kraków. Najemca zajmie ponad 5 tys. mkw. i rozpocznie pracę w nowym biurze w IV kwartale 2022 roku.

Po sukcesie komercjalizacyjnym O3 Business Campus, przyszedł czas na kolejny projekt biurowy Echo Investment w Krakowie – czytamy w komunikacie dewelopera. Brain Park zlokalizowany jest przy al. Pokoju i dostarczy na rynek ponad 42 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej.

– Brain Park przede wszystkim zapewni pracownikom firmy PepsiCo GBS komfortową i bezpieczną przestrzeń biurową. Dodatkowo zaprojektowaliśmy zielone zewnętrzne patio, które będzie miłą odskocznią w ciągu dnia pracy: znajdą się na nim strefy do odpoczynku, pracy na świeżym powietrzu, ale też strefy aktywności fizycznej, takie jak miejsce do gry w tenisa stołowego czy strefa kalisteniki i street workoutu. W parterach budynku planujemy również szereg usług, które na pewno będą przydatne dla naszych najemców – mówi Joanna Nicińska, dyrektor regionalna w dziale biur Echo Investment.

PepsiCo GBS Poland świadczy usługi z zakresu wsparcia biznesu dla firmy PepsiCo przede wszystkim w Europie. Celem firmy jest upraszczanie i automatyzowanie procesów, tak aby pomóc wszystkim wydajniej pracować. Zcentralizowanie usług pozwala efektywniej zarządzać kompleksowością procesów i szybciej generować wartość dla biznesu. W zakres świadczonych usług wchodzą: planowanie i kontrola finansów, marketing, HR, sprzedaż.

– Brain Park wybraliśmy jako naszą nową siedzibę nie tylko ze względu na dobrze zaplanowaną przestrzeń biurową, która tworzy różnorodne i inkluzywne miejsce współpracy, ale także na dodatkowe możliwości, jakie daje nam ten projekt m.in. funkcjonalnie zaprojektowaną zieloną przestrzeń pomiędzy budynkami, wspierając tym samym dobrostan pracowników. Nasze rozmowy z Echo Investment trwały w czasie trwającej pandemii, dlatego bardzo ważna było dla nas również podejście dewelopera do doboru rozwiązań technologicznych zapewniających jak największe bezpieczeństwo epidemiologiczne w biurze – mówi Paweł Mleczko, dyrektor zarządzający PepsiCo GBS Kraków.