Columbus Energy przedłuża umowę. GLP zapowiada rozwój

GLP zakończyła w tym roku budowę ostatniej hali w podkrakowskiej Modlniczce. Jednocześnie umowę najmu 4 tys. mkw. w Kraków Airport Logistics Centre przedłużyła firma Columbus Energy.

W GLP Kraków Airport Logistics Centre Columbus Energy korzysta z 4 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni magazynowej. Park położony jest około 300 metrów od węzła ekspresowej obwodnicy Krakowa S52, zaledwie 1 km od granicy miasta i 4 km od lotniska Kraków-Balice.

– Energia odnawialna to kluczowa gałąź gospodarki i ważna część strategii GLP. Dlatego szczególnie cieszę się z rozwoju w naszych parkach firm związanych z tą branżą – komentuje Marcin Żuchniewicz, Business Development Manager w GLP.

Równie wysokim poziomem wynajmu – i to jeszcze przed startem budowy – może pochwalić się GLP Kraków III Logistics Centre w Niepołomicach (55 tys. mkw.), położony w obok terenów Krakowskiego Parku Technologicznego oraz licznych zakładów produkcyjnych.  GLP poinformowało, że przygotowuje już kolejne projekty w najlepszych lokalizacjach Małopolski.

Columbus Energy to polska firma notowana na GPW, dostarczająca kompleksowe rozwiązania dla klientów indywidualnych, biznesowych i samorządów oraz inwestująca w rozwój farm fotowoltaicznych, a także innowacyjne projekty w obszarze energetyki odnawialnej.