Fabryczny co-working. Volvo pierwszym najemcą [ZDJĘCIA]

fot. Robert Bednarczyk - kreatywnepiksele.pl

Fabryczna Flex to najnowszy biurowiec zrealizowany przez spółkę Inter-bud. Wyróżnia go największa przestrzeń coworkingowa w Krakowie.

Biurowiec składa się z dziesięciu kondygnacji. Strefy coworkingowe i pomieszczenia biurowe zajmują w sumie ponad 9,5 tys. mkw. powierzchni.

– W budynku przewidziano również 38 sal konferencyjnych z systemem rezerwacji, interaktywnymi monitorami oraz pełnym wyposażeniem audio-video, a wszystko to dla wygody najemców, by usprawnić pracę zespołową – informuje Maria Bodaj, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w Inter-Bud.

Na każdym poziomie znajdują się również: kuchnia i strefy wypoczynkowe. W biurowcu pracownicy będą mogli również korzystać z tarasu, pokoju gier i pokoju relaksu.

Volvo przy al. Pokoju

Pierwszym najemcą został szwedzki producent samochodów (od 10 lat należący do chińskiej firmy Geely).

– Ogromnie się cieszymy z uwagi na otwarcie nowego konceptu coworkingowego, jakim jest Fabryczna Flex, jak i z wynajęcia powierzchni dla Volvo Car Poland. Mamy głęboką nadzieję, że przygotowana powierzchnia najmu przyczyni się do dynamicznego wzrostu Volvo, a także że zapewni jej pracownikom fantastyczne warunki do pracy, spotkań i relaksu – mówi Przemysław Łukasik, wiceprezes grupy Inter-Bud.

Przedstawiciele dewelopera zwracają również uwagę na architekturę i jej loftowo-industrialny charakter, który jest spójny z już działającymi na terenie Fabryczna City przestrzeniami.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny