Friz prezesem nowej spółki eventowej. Na początek Ekipa Festiwal w Tauron Arenie

fot. Mateusz Kaleta/LoveKraków.pl

Ekipa Holding zawiązała nową spółkę eventową. Z komunikatu firmy wynika, że będzie się zajmować organizacją wydarzeń i koncertów dla twórców współpracujących ze spółkami z grupy kapitałowej.

– Powodem zawiązania EEV było duże zainteresowanie działaniami z tego segmentu, w szczególności po sukcesach w organizacji tras koncertowych Genzie, stąd postanowiono o stworzeniu odpowiednich struktur dla dalszego rozwoju i profesjonalizacji działań, celem wygenerowania dodatkowych strumieni finansowych w ramach grupy kapitałowej – poinformował zarząd Ekipa Holding. Prezesem spółki EEV został Karol Wiśniewski, znany jako Friz.

Jednym z pierwszych wydarzeń obsługiwanych przez EEV będzie Ekipa Festiwal, który odbędzie się 16 czerwca w Tauron Arenie.

Rekordowe wyniki

Kilka dni temu krakowska spółka opublikowała wyniki za 2023 rok. Z komunikatu wynika, ze „skonsolidowany zysk netto wyniósł 9,2 mln zł, a osiągnięte w tym okresie przychody 55,6 mln zł. Na koniec wspomnianego okresu na kontach spółek grupy znajdowało się ponad 18,6 mln zł gotówki”.