Heineken przeprowadza się na Czyżyny

podium park fot. materiał prasowy

Krakowski oddział Heineken wyprowadza się z biurowca Vinci Office Center przy ul. Opolskiej. Za rok firma będzie już funkcjonować w nowej lokalizacji – biurowcu Podium Park w Czyżynach.


Heineken wynajął ponad 8,5 tys. mkw. powierzchni biurowej w budynku Podium Park A przy al. Jana Pawła II, naprzeciw krakowskiego AWF-u. Centrum usług wspólnych firmy Heineken Global Shared Services wprowadzi się do 11-kondygancyjnego biurowca w drugim kwartale 2022 roku. Budynek liczy ogółem 16 tys. mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia, dlatego Heineken, zajmując ponad połowę tej przestrzeni, stanie się największym najemcą Podium Park A.

– Heineken zawsze stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Z tego względu zdecydowaliśmy się na zmianę naszej siedziby. Nasze nowe biuro będzie dostosowane do hybrydowego modelu oraz będzie wspomagało inkluzywność i komfort pracy – komentuje Akos Magyari, dyrektor Heineken Kraków.

– Obecnie wiele firm pracuje nad strategią powrotu do biur i przygląda się funkcjonalności obecnej przestrzeni biurowej pod kątem wdrożenia pracy hybrydowej. Duża podaż nowoczesnej powierzchni biurowej w Krakowie daje bardzo ciekawe możliwości najemcom, którzy są otwarci na relokację i rearanżację przestrzeni zgodnie z nowymi potrzebami organizacji. Heineken jest jedną z firm, które skorzystały z tej opcji i już za kilka miesięcy zmieni siedzibę – dodaje Anna Galicka-Bieda, dyrektor regionalny firmy doradczej Colliers.

Jak poinformował zarządca i właściciel kompleksu, firma Globalworth Poland, budynek Podium Park A jest w 100% wynajęty, a najnowszy, oddany zaledwie pół roku temu budynek B już w ponad 80%.

Heineken Global Shared Services to integralna część spółki Heineken, obecna w Krakowie od 2012 roku i ciągle poszerzająca zakres swojej działalności. Odpowiada między innymi za kwestie finansów i księgowości, a także usług informatycznych, audytowych, projektowych oraz transformacyjnych. Firma zatrudnia obecnie ponad 1200 pracowników i przewiduje swój dalszy, dynamiczny rozwój.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny
comments powered by Disqus