Jedna firma zajmie cały okrąglak

fot. mat. inwestora

Prawie 700-osobowy zespół firmy Salesmanago zajmie ponad 4,7 tys. mkw. powierzchni biurowej w kompleksie biurowym Ocean Office Park na Zabłociu. Przeprowadzka nastąpi we wrześniu 2023 roku.

W przyszłym roku deweloper Cavatina planuje zakończyć projekt Ocean Office Park. Budynek A został oddany do użytku w ubiegłym roku, budowa budynku B dobiega końca, natomiast budowa budynku C (apartamentowca) i D („okrąglaka”) powinna się zakończyć na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2023 roku.

Tak zwany okrąglak będzie posiadał pięć kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne, na których znajdzie się 100 miejsc parkingowych dla samochodów. Tradycyjnie już przy tego rodzaju inwestycjach przygotowana zostanie również infrastruktura dla rowerów.

Podwojenie zespołu w przyszłym roku

Jak czytamy w komunikacie, firma Salesmanago liczy obecnie 360 osób. W takim razie do przyszłego roku liczba zatrudnionych w Krakowie będzie musiała wzrosnąć niemal dwukrotnie.

– Nowa siedziba firmy to ważny element naszej strategii HR, a przy tym przestronne, atrakcyjne i wysokowydajne środowisko współpracy dla naszego szybko rosnącego zespołu. To także piękny i jedyny w swoim rodzaju biurowiec, który, mamy nadzieję, będzie dla naszych pracowników powodem do dumy, potwierdzeniem ambicji firmy i wyjątkowości tworzącej ją ekipy – mówi James Eastwood z Salesmanago.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze