Kolejny sklep ogłasza otwarcie w nowym parku handlowym

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Czwarta w Krakowie i 30. w Polsce - kolejna drogeria dm zostanie niedługo otwarta w parku handlowym przy ul. Śliwiaka. Wtedy też ma zostać otwarty inny sklep dyskontowy.

Od godziny 8 rano w czwartek 23 maja dla klientów dostępny będzie kolejny po Biedronce sklep, w ramach powstającego przy ul. Śliwiaka parku handlowego. Tym razem czas na drogerię dm. To 30 sklep tej marki w Polsce.  Powierzchnia sprzedażowa wynosi ponad 487  mkw. Klienci mogą z niego korzystać w godzinach: od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 do 20 , a w niedziele handlowe od 10 do 18.

– Kraków to jeden z ważniejszych dla nas regionów. Nasze dotychczasowe sklepy zostały bardzo dobrze przyjęte przez klientów i bardzo cieszymy się, że możemy oddać w ich ręce kolejną placówkę, wzmacniając rozpoznawalność dm w tym mieście – mówi Maciej Stanisławczyk, kierownik regionalny drogerii w Polsce.

– Z tej okazji na klientów czekają zakupy pełne radości, bo przygotowaliśmy dla nich 15 proc. rabat powitalny, zestawy mini prezentów, darmowy żel pod prysznic marki własnej Balea i szereg atrakcji dla całych rodzin – dodaje Stanisławczyk.

23 maja ma zostać również otwarty sklep marki Tedi.