Krakowska firma Delante na liście 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie

Delante, krakowska agencja SEO i SEM debiutowała z dużym sukcesem w rankingu Financial Times.

Na liście 1000 najszybciej rozwijających się firm w zestawieniu przygotowanym przez Financial Times znalazło się 31 firm z Polski. Delante zajęło 120. pozycję w rankingu, a wśród polskich firm było 3. najszybciej rozwijającą się firmą.

Zestawienie firm z 33 europejskich krajów zdecydowanie zdominowały firmy z branży technologicznej. Do zestawienia mogły zgłaszać się firmy z Europy, które w 2016 roku miały minimum 100 tysięcy euro przychodu i na koniec 2019 nie mniej niż 1,5 mln euro.

Oprócz kryterium przychodu, firmy zgłaszające się do rankingu nie mogły być ze sobą powiązane kapitałowo, a przychód musiał być wygenerowany w naturalny sposób. Dodatkowo, firmy które są notowane na giełdzie nie mogły notować spadku ceny akcji o więcej niż 50%. Ranking FT1000 jest przeprowadzany co roku, w ubiegłym roku zakwalifikowały się do niego 44 firmy z Polski. Tegoroczny ranking pokazuje stan spółek na chwilę przed pandemią, na co wskazują sami jego autorzy.

Krakowska agencja SEO/SEM Delante zajęła 3. miejsce wśród firm z Polski, zaraz za Spyrosoft i ITDS Poland, znajdując się na 120. miejscu w rankingu ze wzrostem przychodów o 1162.6% (2016 - 2019) i przychodem nieco ponad 1,5 mln euro w 2019 roku.

Firma Delante istnieje na rynku od 2014 roku i od początku swojej działalności stawia na nowoczesne metody pozycjonowania stron internetowych i prowadzenia kampanii Google Ads i Facebook Ads. Szerokie podejście, opieranie się na danych, holistyczne podejście do biznesu i relacje z klientem to podstawy, które podkreśla w swojej komunikacji. Najwyraźniej takie podejście działa, co widać w licznych nagrodach i nominacjach, jakie Delante otrzymało za swoje kampanie w poprzednim roku oraz w pozytywnych opiniach klientów, które można znaleźć w sieci.

Delante obsługuje klientów zarówno z Polski jak i z zagranicy, obecnie ma klientów w ponad 20 krajach świata. W portfolio firmy znajdziemy firmy z różnych branż między innymi: Ceneo, Ziaja, Znak, Dr Irena Eris, Odrabiamy, Etoto czy Woblink.

Więcej informacji o firmie i usługach, jakie oferuje swoim klientom, możesz znaleźć na stronie internetowej https://delante.pl/.

 

comments powered by Disqus