Medicover przejmuje krakowską sieć klubów fitness

Firma Medicover ogłosiła przejęcie 18 klubów fitness w Krakowie i na Śląsku, w tym największej krakowskiej sieci klubów Fitness Platinium. To łącznie dziesięć lokalizacji w mieście.

W grudniu Medicover sfinalizował przejęcie spółki Smart Platinium, która prowadziła kluby Fitness Platinium w Krakowie oraz Smart Gym na Śląsku. Chodzi dokładnie o dziesięć lokalizacji w Krakowie i osiem klubów na Górnym Śląsku.

– Włączenie do naszego portfolio sieci Platinium Fitness i Smart Gym to dla nas ważny krok inwestycyjny na południu Polski. Pozyskujemy osiemnaście prestiżowych, wysokiej jakości klubów fitness, obsługiwanych przez profesjonalnych trenerów i instruktorów. Tym samym bardzo wzmacniamy swoją pozycję w tym regionie – komentuje Justyna Gościńska z firmy Medicover.

Przejęciu podlegają kluby Fitness Platinium zlokalizowane przy ulicach Lea, Zakopiańskiej, Aleksandry, Stawowej, Bratysławskiej, Zachodniej, Klimeckiego, Cystersów, Reymonta i al. Pokoju.

– Mamy dobre wieści! Fitness Platinium i Medicover Polska łączą się. Nie zwalniamy tempa rozwoju w branży sportowej. Kluby Fitness Platinium będą działać bez zmian. Wciąż możecie korzystać z siłowni i brać udział w zajęciach fitness w ramach swoich karnetów. Ponadto, nadal będziemy honorować karty: MultiSport, FitProfit, FitSport, PZU Sport. Połączenie Fitness Platinium i Medicover otwiera przed nami wielkie możliwości i perspektywę poszerzenia naszej oferty – czytamy w komunikacie sieci Fitness Platinium.

Poza nowymi dziesięcioma klubami Fitness Platinium, Medicover jest też w posiadaniu klubów McFit i Just Gym w Krakowie. Spółka łącznie posiada ponad 100 klubów fitness i siłowni w Polsce.