Najbardziej ekologiczny biurowiec z nowym najemcą. Deweloperzy w komplecie

fot. materiał prasowy

Vasco Electronics podpisała umowę najmu na prawie 300 mkw. powierzchni biurowej w biurowcu V.Offices, zlokalizowanym przy al. 29 Listopada. Firma postanowiła połączyć deweloperów w jedną całość.

– Ostatnie miesiące to czas nieustannego zwiększania skali naszej działalności, podyktowanego rozwojem produktu, ale i ekspansją na nowe rynki. Nasza dotychczasowa siedziba zwyczajnie zaczęła więc być zbyt mała. Ponadto, sam dział projektowania i wytwarzania produktu był rozlokowany w dwóch lokalizacjach. Nowa siedziba skondensuje deweloperów Vasco w jednym, przestrzennym miejscu – tłumaczy Maciej Góralski, prezes Vasco Electronics.

Vasco Electronics wynajęło w V.Offices prawie 300 mkw. powierzchni biurowej. W nowej przestrzeni zostanie rozlokowany 35-osobowy dział deweloperski firmy, który dotychczas był rozdzielony pomiędzy dwie lokalizacje  – Kraków i Krzeszowice. Umowę zawarto do końca stycznia 2023 roku.

Funkcjonująca od 2008 roku firma Vasco Electronics to producent elektronicznych translatorów. Firma działa na całym świecie. Produkuje i stale rozwija tłumacze mowy obsługujące ponad 70 języków. Translatory Vasco Electronics wyróżnia na zawsze bezpłatny i nielimitowany dostęp do Internetu w 200 krajach. Urządzenia wykorzystywane są m.in. w turystyce, handlu, służbach medycznych oraz mundurowych.

comments powered by Disqus