Największy budynek Ocean Office Park oddany do użytku [ZDJĘCIA]

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Cavatina Holding uzyskała pozwolenie na użytkowanie największego obiektu w ramach powstającego na Zabłociu wielofunkcyjnego kompleksu. Pierwsi najemcy wprowadzają się już do budynku.

Pięciopiętrowy budynek Ocean Office Park B zlokalizowany przy ulicy Klimeckiego oferuje ponad 28,6 tys. mkw. powierzchni najmu oraz ponad 470 miejsc parkingowych. Blisko połowa dostępnej w nim przestrzeni jest już wynajęta. Jedną z firm, które skorzystają z biur w tej lokalizacji, jest InPost.

– Kraków stanowi zaraz po Warszawie największy rynek biurowy w Polsce i zarazem największy rynek regionalny. Uznawany jest za topową lokalizację przez firmy z sektorów usług biznesowych, IT i nowych technologii. Dlatego obserwujemy tu wysoki poziom popytu ze strony najemców szukających najwyższej klasy przestrzeni biurowych dla swoich pracowników i relokujących swoje dotychczasowe siedziby – mówi Natalia Jaglińska, dyrektor komercjalizacji w Cavatina Holding.

Nowoczesne rozwiązania

Obiekt zaprojektowano z myślą o użytkownikach ceniących wysoką jakość architektury oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Biurowiec będzie wyposażony m.in. w system „Integral”, czyli narzędzie do zarządzania przestrzenią biurową, które umożliwi najemcom dostęp do kompleksowych planów przestrzeni oraz pozwoli na rejestrację recepcyjną, dysponowanie salami konferencyjnymi i miejscami parkingowymi.

– Zainteresowanie firm Ocean Office Parkiem potwierdza, że jakość architektury, doskonała lokalizacja, nowoczesne rozwiązania technologiczne i atrakcyjne tereny zielone to elementy budujące w oczach najemców przewagę naszych inwestycji – dodaje Natalia Jaglińska.