Największy hackathon w Europie znowu w Krakowie. Chcą pobić rekord świata [DARMOWE WEJŚCIÓWKI]

HackYeah to największy stacjonarny hackathon w Europie skupiający się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań istotnych problemów dzisiejszego świata. Dziewiąta edycja odbędzie się w dniach 30.09-1.10 w Tauron Arenie. LoveKraków.pl jest partnerem wydarzenia.

Co roku do wydarzenia dołączają tysiące programistów, designerów i entuzjastów IT z kilkunastu krajów. Poza niezapomnianymi wrażeniami organizatorzy zapewniają uczestnikom hektolitry kawy, nieprzyzwoite ilości pizzy i oczywiście możliwość zdobycia dużych nagród pieniężnych oraz najnowszych gadżetów technologicznych.

Podczas 24-godzinnego maratonu programowania uczestnicy będą mieli okazję do zdobycia nowych umiejętności oraz nawiązania kontaktu z profesjonalistami branży IT. Dziewiąta edycja hackathonu HackYeah wspieranego przez GovTech odbędzie się w dniach 30 września do 1 października w krakowskiej Tauron Arenie.

Rekord świata

W tym roku organizatorzy chcieliby pobić rekord świata w ilości uczestników czynnie biorących udział w wydarzeniu, który aktualnie należy do Rosji.

– Chcemy, żeby HackYeah było największym hackathonem na świecie. Od 2017 jesteśmy najwięksi w Europie, ale "dopiero" trzeci na świecie – przed nami jest Arabia Saudyjska i Rosja – mówi Paulina Tomaszewska, reprezentująca organizatorów.

Zdrowie i cyberbezpieczeństwo

Znane są już dwa pierwsze zadania otwarte: Health & Well-Being oraz Cybersecurity. Oznacza to, że na ich temat może powstać dowolna liczba rozwiązań, a uczestników ogranicza tylko wyobraźnia!

Kto może wziąć udział? Każdy. Nie trzeba umieć kodować, by dołączyć. Podczas wydarzenia będziesz miał okazję stworzyć innowacyjne rozwiązania zadań z wielu różnych dziedzin. Jest to świetna okazja do zaprezentowania światu swoich umiejętności i pomysłów.

Przygotowaliśmy dla Was darmowe wejściówki. Pierwsze 50 osób, które zarejestrują się z kodemLOVE_HACKYEAH otrzyma BILET BASIC GRATIS.