Niebawem rusza kolejny etap inwestycji w Podgórzu Duchackim

Wizualizacja fot. materiały prasowe

Westa Investments otrzymała pozwolenie na budowę kolejnego etapu inwestycji przy ul. Podedworze. Prace budowlane mogą ruszyć najprawdopodobniej już w lipcu.

Spółka pod adresem Podedworze 11 realizuje inwestycję składającą się z dwóch etapów. Pierwszy z nich – 11-kondygnacyjny blok ze 122 mieszkaniami od wiosny tego roku posiada zgodę na użytkowanie.

Inwestor się nie zatrzymuje i zapowiada realizację kolejnego etapu. Niedawno otrzymał pozwolenie na budowę, które jest prawomocne.

– Projekt obejmuje 115 lokali, z których wiele posiada balkon, oraz 115 miejsc parkingowych podziemnych i naziemnych, w tym stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych. Oferta obejmuje szeroki wybór metraży od 30 do ponad 100 metrów kwadratowych – informuje Julia Bogdanowicz, partner zarządzający w Westa Investments.

Deweloper stwierdza, że inwestycja została zaprojektowana z myślą o różnorodnych potrzebach mieszkańców, uwzględniając udogodnienia dla osób młodych, rodzin, seniorów czy osób z niepełnosprawnościami. – Projekt wyróżnia się nowoczesną architekturą. Dbałość o detale, estetyka wykończenia, minimalistyczny styl architektury, atrakcyjne położenie – wszystko to sprawi, że inwestycja stanie się idealnym miejscem do życia – mówi Bogdanowicz. – Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie westa-mieszkania.pl – dodaje przedstawicielka dewelopera.

Budowa potrwa około dwóch lat. Natomiast już ruszyła przedsprzedaż mieszkań. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 12,5 tys. zł.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze Duchackie