Noho zaczęło budowę Lindego2. Będzie tam sala kinowa i pokój majsterkowicza [WIZUALIZACJE]

fot. Noho Investment

Niedawno rozpoczęła się budowa bloku przy ul. Na Błonie i Lindego. Za inwestycję w segmencie premium odpowiada Noho Investment.

Spółka reklamuje swoją inwestycję, jako tę, która jest jednocześnie z dala od zgiełku miasta i tak blisko, że nie powoduje uciążliwości związanych z czasem, jaki trzeba poświęcić na dojazd do jego centrum. Działka, na której docelowo powstaną dwa siedmiopiętrowe bloki, położona jest niedaleko od Młynówki Królewskiej, przy ul. Na Błonie i Lindego.

Pod względem architektury, deweloper zachwala oryginalną formę bryły i podkreśla dużą ilość zieleni, która się tam znajdzie. Zaprojektowany został wewnętrzny dziedziniec inspirowany krakowskimi parkami kieszonkowymi z placem zabaw.

W budynkach znajdą się części wspólne: pokój klubowy z czytelnią, kuchnią, bilardem czy strefą muzyczną, a także sala kinowa, pomieszczenie coworkingowe czy siłownia, a także pokój majsterkowicza i bawialnia. Oprócz tego inwestycja zostanie wyposażona w prywatną myjnię samochodową, ładowarki elektryczne czy rowerownie.

Termin oddania pierwszego budynku został zaplanowany na drugi kwartał 2025 roku. W ofercie jest 147 mieszkań o metrażu między 25 a 103 mkw.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Bronowice