Nowe restauracje w dawnej fabryce wódki [ZDJĘCIA]

Na terenie inwestycji Fabryczna City powstał pasaż usługowy – Fabryczna 13 – w zrewitalizowanych obiektach zabytkowych dawnej wytwórni wódki „Polmos”. Na 12 października zapowiedziano otwarcie obiektu, a wraz z nim sześciu restauracji połączonych ogródkiem i zewnętrznym, wspólnym barem dla wszystkich restauracji.

Jakie lokale gastronomiczne będą dostępne w pasażu? Pino Italia, Nowa Wytwórnia (otwarcie browaru jest planowane na przełom października i listopada), Azjatyckie Dozo, Zielony Stół oraz restauracja Destilo, która mieści się w hotelu Mercure.

Muzeum Wódki, centrum konferencyjne, hotel Mercure oraz strefa fitness ruszą w późniejszym terminie.  – To, co wyróżnia Fabryczną 13, to przede wszystkim rozmach, różnorodność kulinarna oraz ilość miejsc, które oferujemy krakowianom. Jest przestrzeń, oddech, oferta zarówno dla bardzo dużych grup, jak i par oraz rodzin z dziećmi. Wspólny, zadaszony ogródek oraz zewnętrzy bar tworzą największe tego typu miejsce w Krakowie – mówi Przemysław Gargała, menadżer obiektu.

Więcej o inwestycji Fabryczna City dowiecie się z poniższego materiału:

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Grzegórzki