Ocean z nowym najemcą

fot. materiał prasowy

Firma technologiczna Flyr Labs, działająca w branży lotniczej, dołącza do grona najemców biurowca Ocean Office Park na Zabłociu. Flyr zajmie 2,2 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Cavatina Holding, inwestor odpowiedzialny za budowę kompleksu Ocean Office Park, jest odpowiedzialny za cały proces zaprojektowania i przygotowania biura dla Flyr. Nowy najemca chce wprowadzić się do nowego biura w lipcu 2022 roku.

Flyr zatrudnia w Polsce 100 osób. – Chcieliśmy, aby nasz stale rosnący zespół w Krakowie doświadczył absolutnie najlepszego biura. Jestem przekonany, że razem zbudujemy niesamowite biuro pełne różnorodnych doświadczeń zawodowych, przestrzeni do współpracy i wypoczynku, które pozwolą naszej załodze być w najlepszej formie – mówi Andrei Checiches, dyrektor generalny Flyr Poland.

Polski zespół Flyr, jest częścią globalnej marki zatrudniającej przede wszystkim inżynierów oprogramowania i ekspertów specjalizujących się w zarządzaniu danymi. Flyr Labs specjalizuje się w opracowaniu rozwiązań technologicznych wspierających linie lotnicze w zarządzaniu przychodowością biznesu.

Budowa Ocean Office Park

Ocean Office Park A to pierwszy z budynków kompleksu biurowego powstającego na Zabłociu. Biurowiec oddany do użytku w II kw. 2021 r. oferuje ok. 13 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz 204 miejsca postojowe w podziemnym garażu na dwóch poziomach.

– Aktualnie trwają zaawansowane prace nad drugim i zarazem największym budynkiem zaplanowanym w ramach kompleksu. Obiekt zaoferuje ponad 26,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Zakończenie budowy i oddanie inwestycji do użytkowania przewidywane jest pod koniec tego roku – czytamy w komunikacie Cavatiny.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Podgórze
News will be here