Powstanie nowy blok na Dąbiu

fot. materiał prasowy

Zaraz za mostem na stopniu wodnym Dąbie na Grzegórzkach Atal rozpoczął realizację nowego projektu mieszkaniowego. W ramach inwestycji powstanie ponad 120 mieszkań.


– W projekcie zaplanowano 121 mieszkań. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 10 250 zł brutto. Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców, wstępną rezerwacją jest już objętych ponad 50 proc. lokali – poinformował deweloper.

Budynek, który powstanie przy ul. Bajecznej, będzie siedmiokondygnacyjny wraz z garażem podziemnym, w którym przewidziano 147 miejsc postojowych dla samochodów. Atal planuje zakończyć budowę w drugim kwartale 2023 roku. Za projekt inwestycji odpowiada pracownia B2 Studio.

– Inwestycja odpowiada na potrzeby zarówno prywatnych inwestorów poszukujących mieszkań dla siebie, jak i biznesowych szukających lokum z myślą o jego wynajmie. Zakątek Dąbie gabarytami budynku wpisze się w układ przestrzenny otaczającej go zabudowy mieszkaniowej. Przestrzeń wspólna osiedla będzie wypełniona zielenią i małą architekturą – czytamy w komunikacie dewelopera.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Grzegórzki
comments powered by Disqus