Primark w Krakowie. Wiemy, kiedy sklep zostanie otwarty!

Sklep znanej irlandzkiej sieci odzieżowej zajmie 3,8 tys. mkw. powierzchni handlowej w krakowskiej Bonarce. To dwa piętra ubrań, artykułów domowych i kosmetyków. Według naszych nieoficjalnych informacji za dwa miesiące sklep zostanie otwarty.

– Na ten moment możemy potwierdzić, że Primark podtrzymuje plan otwarcia sklepu w krakowskiej Bonarce do końca tego roku. Mam jednak nadzieję, że już wkrótce będę mogła podzielić się większą ilością informacji – mówi nam przedstawicielka Primarka w Polsce.

Według naszych nieoficjalnych informacji pozyskanych od pracowników galerii handlowej, Primark zostanie otwarty w Krakowie na przełomie listopada i grudnia. To doskonały czas, aby firma skorzystała z ogromnych zysków, jakie generują promocje na black friday (25 listopada) oraz zakupy przedświąteczne.

Sklep marki zajmie przestrzeń podzieloną na dwa piętra – to łącznie 3,8 tys. mkw. zlokalizowane w sąsiedztwie sklepu Deichmann i TK Maxx w północno-zachodniej części centrum handlowego.

Jak widzimy na oklejonych witrynach sklepu czy portalach ogłoszeniowych, Primark w Krakowie nadal poszukuje ludzi do pracy – m.in. kierowników działów, doradców klientów i dekoratorów.

– Zdecydowanie mnóstwo osób Primark dopiero pozna, wiele też przypomni sobie o dawnych zakupach zza granicy. Pamiętamy, że organizowano specjalne wycieczki autokarowe do sklepów sieci w Berlinie czy w Wiedniu. Możemy się założyć, że do Primarka w Krakowie również będą podróżować osoby z okolicznych, a nawet trochę oddalonych miejscowości – mówiły w rozmowie z nami przewodniczki zakupowe Sara i Mia. Więcej o fenomenie Primarka i ekspansji marki w Polsce przeczytacie tutaj: