Rynek mieszkaniowy 2024. Trendy, prognozy, opinie [NASZA AKCJA]

Rynek mieszkaniowy w ostatnich miesiącach zmienia się i rozwija dynamicznie. Inflacja i stopy procentowe spadają, Polacy znów chętnie zaciągają kredyty pod zakup wymarzonego, własnego "M". Część klientów wybiera nieruchomość, jako bezpieczną inwestycję i lokatę kapitału.
  • Na kształtowanie się krakowskiego rynku mieszkaniowego wpływ ma wiele czynników. Od rosnących w ostatnich latach kosztów budowy, przez przeciągające się procedury administracyjne, po drożejące grunty budowlane, których w Krakowie jest coraz mniej.

W naszej akcji opowiemy właśnie o lokalnym rynku mieszkaniowym, trendach zakupowych krakowian. Przedstawimy prognozy i przewidywania co może dziać się w najbliższych miesiącach. Opiszemy najistotniejsze czynniki wpływające na rosnące ceny nieruchomości. Przybliżymy plany firm deweloperskich, a także możliwe zmiany, jakie mogą wpłynąć na to co i jak budować się będzie w Krakowie.

O trendach, prognozach i opiniach dotyczących rynku mieszkaniowego w Krakowie opowiadać będziemy wraz z Partnerami akcji, którymi są: Westa Investments, NOHO Investment, Matexi Polska, Fracthon i Polski Związek Firm Deweloperskich - Oddział Krakowski.W tym miejscu aktualizowana będzie lista artykułów opublikowanych w ramach akcji. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco:

News will be here