Warimpex stawia nowy biurowiec przy Mogilskiej [WIZUALIZACJE]

fot. materiał prasowy

Warimpex rozbudowuje projekt Mogilska Office. Trwa budowa kolejnego biurowca Mogilska 35 Office o łącznej powierzchni najmu wynoszącej ok. 11 tys. mkw. Planowany termin realizacji inwestycji to pierwsze półrocze 2023 roku.

Mogilska 35 Office to nowoczesny obiekt biurowy klasy A z częścią handlowo-usługową na parterze oraz tarasami na najwyższych piętrach.

– Mogilska 35 Office to kolejny budynek biurowy w tej części miasta, który wprowadzamy na rynek. Powodzenie w wynajmie poprzednich inwestycji potwierdza, że to świetna lokalizacja, a wysoki standard biurowców przyciąga najemców o różnorodnych oczekiwaniach. Jestem pewien, że nowoczesna architektura Mogilska 35 Office dopełni istniejącą zabudowę i doskonale wpisze się w tę część Krakowa – mówi Jerzy Krogulec, prezes Warimpex Polska.

Biurowiec oferuje w sumie ok. 11 tys. mkw. powierzchni. Budynek składa się z sześciu kondygnacji biurowych, a na parterze znajdują się lokale handlowo-usługowe. W części biurowej powierzchnia pięter jest zróżnicowana na poszczególnych poziomach i waha się od 1,2 tys. do 1,9 tys. mkw., co umożliwia dużą elastyczność w trakcie aranżacji oraz efektywne wykorzystanie przestrzeni przez przyszłych najemców.

W projekcie zastosowano szereg rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu, które podlegać będą ekologicznej certyfikacji BREAAM. W budynku zaplanowano 264 miejsca parkingowe rozłożone na dwóch poziomach oraz 70 miejsc na rowery wraz z szatniami i prysznicami.

– Warto podkreślić unikalny jak na centrum miasta współczynnik miejsc parkingowych, który wynosi 1:40 mkw. Przestronne wnętrza ułatwią także utrzymywanie odpowiedniego dystansu w razie potrzeby, a zielone tarasy zapewnią chwilę relaksu – mówi Rafał Oprocha, szef krakowskiego biura CBRE.

comments powered by Disqus