Willa w Balicach doceniona przez internautów

Podkrakowska willa otrzymała „Wyróżnieniem Internautów” w konkursie Fasada Roku 2021.

 W kategorii „budynek jednorodzinny nowy” publiczność najwyżej oceniła Willę w Balicach i to właśnie do niej wędruje tytuł „Wyróżnienie Internautów” w konkursie Fasada Roku 2021. Projekt powstał we współpracy inwestora – 4 building sp. z o.o. z pracownią AXM Architekci.

Konkurs Fasada Roku już od 2007 roku nagradza ciekawe realizacje, podkreślając rolę elewacji w kształtowaniu jakości budynku oraz jego otoczenia i stanowiąc swoisty przegląd aktualnych trendów w branży architektoniczno-budowlanej. Tegoroczna edycja, odbywająca się pod honorowym patronatem Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP), Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej (IARP) oraz Fundacji Twórców Architektury (FTA), to już piętnasta odsłona rywalizacji oraz trzecia z rzędu, w której odnotowano rekordową liczbę zgłoszeń.

Architekci, inwestorzy i wykonawcy do rywalizacji o tytuł Fasady Roku 2021 zgłosili łącznie 294 budynki z elewacją wykończoną kompletną technologią Baumit, przez którą rozumie się system ocieplenia, system tynkowy lub program produktów renowacyjnych.

Analogicznie do poprzednich lat na stronie konkursu zorganizowano plebiscyt, w którym internauci od 1 maja do 31 października 2021 r., oceniali kandydatów przyznając im od 1 do 5 gwiazdek, w zależności od stopnia, w jakim dany obiekt przypadł im do gustu. Ograniczenie było tylko jedno – na każdego z kandydatów można było zagłosować tylko raz. W sumie w tegorocznej odsłonie plebiscytu zarejestrowano blisko 240 000 głosów!

W kategorii „budynek jednorodzinny nowy” publiczność najwyżej oceniła Willę w Balicach i to właśnie do niej wędruje tytuł „Wyróżnienie Internautów”.

 

comments powered by Disqus