Wizz Air szuka pracowników w Krakowie

fot. materiał prasowy

Wizz Air rozpoczyna rekrutację na członków personelu pokładowego. Istnieje możliwość nawet przeszkolenia i awansowania na pilota zawodowego. Akcja rekrutacyjna to część planów przeowźnika, który zamierza rozbudować flotę o 500 samolotów w ciągu dekady.

W ramach akcji rekrutacyjnej linia zorganizuje szereg spotkań, na których kandydaci na członków personelu pokładowego będą mogli dowiedzieć się więcej na temat pracy oraz linii Wizz Air. Na sesje kandydaci powinni przybyć punktualnie o 9 rano, z aktualnym CV, będąc przygotowanym na cały dzień zajęć, w tym osobiste prezentacje, odgrywanie scenek sytuacyjnych, ćwiczenia zespołowe i indywidualną rozmowę kwalifikacyjną.

Członkowie personelu pokładowego mogą spodziewać się konkurencyjnego wynagrodzenia, a także dostępu do szkolenia i miesięcznego harmonogramu pracy publikowanego co dwa tygodnie. – Załoga będzie pracować w przyjaznym i wielokulturowym środowisku, mogąc skorzystać z wielu możliwości rozwoju kariery, takich jak program „Od załogi kabinowej do kapitana”, który wspiera obecnych członków personelu pokładowego w uzyskaniu licencji pilota zawodowego. Załoga kabinowa ma także w ramach premii zapewnione zniżki na loty i bilety dla rodziny i przyjaciół – czytamy w komunikacie przewoźnika.

Zaplanowane spotkania są częścią akcji rekrutacyjnej personelu pokładowego i pilotów w całej sieci Wizz Air w związku z planami linii zwiększenia przepustowości i rozbudowy floty. W ciągu najbliższych 10 lat zostanie dodanych 500 samolotów. Pracownicy dołączają do Wizz Air w okresie rozwoju linii – tylko w ubiegłym roku zostało otwartych 18 baz i uruchomiono ponad 300 nowych tras.

Spotkanie rekrutacyjne Wizz Air w Krakowie odbędzie się 29 października w hotelu ibis Kraków Centrum przy ul. Władysława Syrokomli.