Zostań programistą ERP w Krakowie

Wiesz, na czym polega praca programisty konsultanta ERP? Sprawdź, jeśli chcesz związać swoją karierę z przyszłościową branżą! To specjalizacja dla ambitnych, którzy chcą nie tylko programować, ale też wspierać biznes i pracować z klientami.

IT.integro, Złoty Partner Microsoft, prowadzi rekrutacje dla programistów do swoich zespołów w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Sprawdź wymagania oraz wynagrodzenie i aplikuj na kariera.integro.pl

Dlaczego to ścieżka kariery, którą warto wybrać?

Branża systemów ERP w ostatnich latach znacznie się rozrasta. Na rynku pojawiają się nowe rozwiązania, technologie, a same ERP-y cieszą się rosnącą popularnością. Coraz częściej z systemów ERP korzystają nie tylko największe organizacje, ale także średnie przedsiębiorstwa. Zauważają one korzyści wynikające z integracji wszystkich obszarów działalności – finansów, sprzedaży, zakupów, HR, produkcji, logistyki i magazynów oraz serwisu.

Praca w roli programisty ERP jest przyszłościowa, jednak wymaga kompetencji nie tylko w obszarze programowania, ale również procesów biznesowych. Jeśli chcesz pracować w branży systemów ERP, do Twoich obowiązków będzie należało:

  • projektowanie procesów biznesowych,
  • analizowanie wymagań klientów i tworzenie modyfikacji,
  • wspieranie użytkowników i prowadzenie szkoleń,
  • realizacja zadań w ramach projektów wdrożeń systemu ERP i innych aplikacji biznesowych, np. przygotowywanie modyfikacji, migracje danych itd.

Ścieżka kariery programisty konsultanta ERP to opcja dla ambitnych programistów, którzy chcą nie tylko programować. Dla tych, którzy chcą rozwijać się w przyszłościowej specjalizacji.

Pracuj z nowoczesnymi technologiami

IT.integro to firma działająca od 1991 roku. Obecnie zatrudnia ponad 200 specjalistów w 5 biurach w Polsce – w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Kilkanaście zespołów projektowych zajmuje się dostarczaniem przedsiębiorstwom z całego świata nowoczesnego systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central (dawniej Dynamics NAV) oraz aplikacji i innych rozwiązań biznesowych, które umożliwiają efektywne zarządzanie zasobami w organizacjach. Dostarczany przez Microsoft system ERP jest jednym z najszybciej rozwijających się oprogramowań tej klasy na świecie.

Pracując jako konsultant Microsoft Dynamics 365 Business Central, będziesz mieć kontakt z narzędziami chmury obliczeniowej, sztucznej inteligencji czy Business Intelligence. W IT.integro przejdziesz program szkoleń w obszarze biznesu i rachunkowości, a także nauczysz się programowania w języku AL. W swojej pracy będziesz korzystać z takich narzędzi jak Microsoft Azure, Jira Software, Visual Studio Code, Power Platform, Docker, Git, Markdown, Azure DevOps, Microsoft SQL Server.

Nie musisz mieć doświadczenia w pracy z systemami ERP

Nawet jeśli nie masz doświadczenia w pracy z narzędziami Microsoft ani systemami ERP, wciąż możesz rozpocząć karierę jako programista konsultant ERP. Aplikuj do IT.integro, Złotego Partnera Microsoft, na stanowisko Młodszego programisty konsultanta ERP. Wystarczy, że programujesz w dowolnym języku (np. C, C#, C++), potrafisz korzystać z repozytorium kodów i posiadasz wiedzę w obszarze baz danych np. Microsoft SQL Server. Na tym stanowisku niezwykle cenna jest również umiejętność komunikacji w języku angielskim, a także samodzielność oraz chęć do nauki i rozwoju.

„Bez motywacji do nauki i rozwoju nie da się osiągnąć sukcesu w roli programisty ERP. Od wszystkich członków zespołów projektowych i produktowych wymagamy zaangażowania we własny rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych. Umiejętność przyswajania wiedzy i wykorzystywania jej w praktyce jest jedną z kluczowych kompetencji w IT.integro. Wspieramy w tym naszych pracowników poprzez programy szkoleniowe oraz system awansowy” - Marta Krześlak, Specjalistka ds. HR w IT.integro

Aplikuj do IT.integro i zdobądź zawód przyszłości

Jeśli szukasz przyszłościowej specjalizacji jako programista, sprawdź jak przebiega ścieżka kariery programisty konsultanta ERP w IT.integro. Dołącz do jednego z naszych zespołów w Krakowie, Warszawie, Poznaniu lub Wrocławiu. Wejdź na kariera.integro.pl i aplikuj!

comments powered by Disqus