15 lat w Philip Morris International – od skanowania faktur po projekty globalne [Podcast]

Zaczynała od skanowania faktur w 2007 roku, była szefem finansów fabryki Philip Morris International w Krakowie, teraz zarządza globalnymi projektami. – Jestem w jednej firmie, ale tak zmieniam zakres moich obowiązków, że czuję się jakbym była w kilku. Dużo się dzięki temu uczę i poznaję fantastycznych ludzi – mówi w rozmowie z nami Marta Borowicz, menadżer w Philip Morris.

W marcu Marta obchodziła 15-lecie pracy w Philip Morris International w Krakowie. Rozpoczęła tam pracę jako student ostatniego roku matematyki, a jej pierwszą rolą w firmie było skanowanie faktur. Na jej drodze do funkcji menadżera projektów globalnych stał szereg stanowisk, np. szef finansów fabryki. – Byłam odpowiedzialna za finanse fabryki, w tym inwestycje, które były i są milionowe – opowiada Marta Borowicz.

Więcej o pracy w samej fabryce Philip Morris w Krakowie możecie usłyszeć w naszej rozmowie z Martą Borowicz na platformach podcastowych. Ile tam pracuje osób? Jak zakład produkcyjny się zmodernizował na przestrzeni lat? Co się działo z fabryką podczas pandemii?

Pytamy również o karierę i możliwości rozwoju w firmie. Czy ścieżka kariery w Philip Morris jest jasno ustandaryzowana czy trzeba wykazać się ambicjami? Dlaczego firma łączy nowe osoby w firmie z pracownikami o wieloletnim stażu? Jakich ludzi potrzebuje Philip Morris International w Krakowie?

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z przedstawicielką PMI na największych platformach podcastowych (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Anchor).Marta Borowicz
Marta Borowicz