Pracuje(my) w Krakowie [NASZA AKCJA]

Za nami dwa lata odkąd praca zdalna zagościła w naszych domach. Wiele firm powtarza, że nie ma już powrotu do modelu pracy sprzed pandemii i właśnie o tym będziemy was informować przez najbliższe 2 tygodnie. Poruszymy również bieżące tematy dotyczące rynku pracy i rekrutacji w nowych warunkach.

Postaramy się odpowiedzieć na pytania: Jak wygląda dzisiejsza rzeczywistość krakowskich korporacji? Czego nauczył nas okres pandemiczny? Do czego są nam potrzebne biura? Jak przebiega rekrutacja w tych „zdalnych” czasach? Jak wygląda i jak zmienia się rynek pracy w naszym mieście? W ramach naszej akcji zaprosimy Was również do wysłuchania ciekawych podcastów.

Cykl realizujemy we współpracy z firmami z branży informatycznej i technologicznej - Grand Parade czy Tesco Technology, a także z sektora nowoczesnych usług biznesowych – PepsiCo Global Business Services w Krakowie.

Philip Morris International oraz Krakowski Park Technologiczny we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Wieliczce i CKZiU w Niepołomicach to również Partnerzy cyklu, którzy wnoszą do niego swoje doświadczenie i wiedzę z regionalnego rynku przemysłowego, bowiem pracy w nowoczesnych zakładach produkcyjnych na terenie Krakowa i nie tylko także jest poświęcony nasz cykl artykułów. Wszyscy Partnerzy naszej akcji to podmioty, które stale rekrutują i poszukują pracowników na krakowskim rynku pracy.

Zapraszamy do śledzenia naszej akcji, poniżej będziemy zamieszczać odnośniki do kolejnych publikacji w ramach cyklu.