Chełmska 6, czyli jak zamieszkać między lasem, parkiem, a... centrum Krakowa

Bliskość natury, prestiż lokalizacji i wygoda życia w mieście. U stóp Kopca Piłsudskiego, przy Chełmskiej 6, powstaje inwestycja, która udowadnia, czym może być prawdziwy komfort mieszkania w Krakowie. 16 kameralnych apartamentów już powstaje na Woli Justowskiej.

Wśród nowych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie nie trudno o odwołania do sąsiadujących zieleni, parków, terenów rekreacyjnych. Ich prawdziwość często pozostawia wiele do życzenia i do smutnej weryfikacji. Inaczej jednak jest w przypadku inwestycji realizowanej praktycznie u stóp Lasu Wolskiego, przy ulicy Chełmskiej 6. To tutaj, u podnóża Kopca Piłsudskiego, powstaje 16 kameralnych apartamentów, położonych w prawdziwej, całorocznej enklawie zieleni. Idealne miejsce do życia w niedalekiej odległości od centrum, przy jednoczesnej bliskości bulwarów Rudawy, Parku Decjusza czy wspomnianego Lasu Wolskiego.

- To miejsce wprost idealne dla osób aktywnych, kochających rekreację, ale także dla młodych rodzin z małymi dziećmi. Zależało nam, by zarówno cały standard wykonania, jak i lokalizacja dawały poczucie elitarności, jaką niesie mieszkanie w sielankowym wręcz otoczeniu Woli Justowskiej, przy jednoczesnej bliskości centrum Krakowa - mówi Bernadeta Figiel z firmy Pruszyński Nieruchomości, dewelopera odpowiedzialnego za Chełmską 6.

Inwestycja Chełmska 6 to umieszczone w dwóch niskich budynkach apartamenty o zróżnicowanych metrażach - od 37 do 91,5 m2. Lokale mieszkalne na parterze posiadają zamknięte tarasy i ogródki, z kolei na wyższych kondygnacjach zaproponowano balkony, zaprojektowane w taki sposób, aby dostarczyć jak najwięcej światła. Prawdziwą gratką jest najwyższy poziom, gdzie czekają okazałe apartamenty z tarasem na dachu. To okazja chociażby do zaaranżowania własnego ogródka i podłączenia jacuzzi, tworząc idealne miejsce do odnajdywania wyciszenia od zgiełku miasta.

Chełmska 6 to idealne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi, rowerzystów i wszystkich doceniających wygodę oraz zielone otoczenie. Znajdzie się tu coś dla każdego. Bliskość Parku Decjusza i nowego, przepięknego placu zabaw na pewno docenią rodzice. Dobry początek dnia zapewnią lokalne cukiernie i kawiarnie.

Elitarność lokalizacji podkreśla tu poziom wykonania, dotyczący zarówno wysokiego standardu klatek wejściowych, jak i strefy wyjściowej, którą pokryje stolarka aluminiowa. I mimo, że Chełmska 6 znajduje się tuż przy samym przystanku MPK, inwestycja wygodna jest także dla właścicieli samochodów, bo jak informuje deweloper, miejsc postojowych w garażu podziemnym wystarczy dla wszystkich mieszkańców.

Budowa inwestycji już trwa. Jej zakończenie zaplanowane jest na IV kwartał 2021 roku.

comments powered by Disqus