Kraków Airport organizatorem światowej konferencji branży lotniczej

fot. Krzysztof Kalinowski

4. edycja ACI Customer Experience Global Summit odbędzie się w Krakowie w dniach 13-15 września 2022 roku. Kraków Airport wystąpi w roli gospodarza konferencji.

Tegoroczne spotkanie w Montrealu składało się z wydarzeń zarówno  hybrydowych, jak i spotkań na żywo. Na ACI Customer Experience Global Summit, od lat spotykają się delegaci, przedstawiciele portów lotniczych z całego świata, by wspólnie dyskutować o najlepszych rozwiązaniach stosowanych w branży lotniczej.

– Po tym, jak w tym roku impreza ACI Customer Experience Global Summit wróciła na arenę międzynarodową, nie możemy się doczekać przyszłorocznej współpracy z Kraków Airport, ponieważ wtedy nasze wydarzenie po raz pierwszy zagości w Europie – powiedział Luis Felipe de Oliveira, dyrektor generalny ACI World.

– Nasza globalna impreza, w nowej odsłonie, pozostaje jedną z najważniejszych dat w kalendarzu międzynarodowej branży lotniczej, zarówno dla portów lotniczych, jak i ich partnerów, ponieważ stanowi nieocenione wsparcie, pomagając zapewnić bezpieczne, zdrowe i ciekawe doświadczenie kontaktu z usługami lotniczymi, którego oczekują pasażerowie – dodał.

Prezes Kraków Airport, Radosław Włoszek powiedział, że to właśnie w Krakowie przez trzy dni cała międzynarodowa branża lotnicza będzie prowadzić dyskusje, wymieniać się doświadczeniami w tak kluczowych dzisiaj aspektach.

comments powered by Disqus