Nowa bogata rezydencja w centrum. Budowa ruszy wkrótce [WIZUALIZACJE]

wizualizacja inwestycji/ul. smoleńsk 33 fot. materiał inwestora

Deweloper odpowiedzialny za budowę w Krakowie takich obiektów jak biurowiec Pilot Tower, hotel Andel’s oraz znajdujący się ciągle w realizacji hotel Ibis Styles, rusza z nową inwestycją apartamentową w Starym Mieście.

Nieopodal kina Kijów, przy ul. Smoleńsk (pomiędzy aleją Krasińskiego a ulicami Piłsudskiego i Retoryka), UBM Development przygotowuje się do budowy luksusowego apartamentowca z 83 mieszkaniami i lokalami usługowymi. W maju rozpoczęto promocję inwestycji.

– Obecnie znajdujemy się w fazie przedsprzedaży projektu. Właściwe działania sprzedażowe oraz rozpoczęcie prac budowlanych planujemy rozpocząć w wakacje. Liczymy na to, że pozwolenie na użytkowanie uzyskamy w sezonie letnim 2023 roku – wyjaśnia Maciej Dymek, przedstawiciel inwestycji.

Deweloper podejmuje się stworzenia nowego apartamentowca w oparciu o pozwolenie budowlane wydane w 2017 roku, które zakłada rozbudowę, przebudowę i nadbudowę budynku przy ul. Smoleńsk 33. Jak możemy zauważyć na wizualizacjach, aktualnie trzypiętrowy obiekt zyska kolejne trzy kondygnacje tarasowe. Mieszkania zaprojektowane w głębi działki również będą wyposażone w tarasy, także te znajdujące się w wysuniętym skrzydle budynku opartym na filarach.

Kondygnacja podziemna budynku będzie pełnić funkcję garażu podziemnego (49 miejsc postojowych) oraz piwnicy (61 komórek lokatorskich). Jak komunikuje deweloper, na 5 i 6. piętrze budynku znajdą się najbogatsze apartamenty liczące ponad 90 mkw. powierzchni z widokiem na Wawel, Ratusz czy Kopiec Kościuszki.

Luksus, jakich mało?

Na zamieszkanie w apartamentowcu będą mogli pozwolić sobie tylko nieliczni, szereg udogodnień dostępnych na terenie inwestycji odpowiednio wpływa na cenę za metr kwadratowy mieszkania.

O jakich atrakcjach mowa? Całodobowa recepcja i ochrona, siłownia z salą fitness, sauna, jacuzzi, sala klubowa, a także zielony ogród z tężnią solankową na dziedzińcu – wymienia przedstawiciel dewelopera. Ponadto na wyłączność mieszkańców mają być dostępne rowery miejskie oraz hulajnogi elektryczne.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Stare Miasto
comments powered by Disqus