Nowe studio na dachu Galerii Kazimierz [ZDJĘCIA]

fot. materiały prasowe core

Centrum handlowe przy ul. Podgórskiej to nie tylko wielkopowierzchniowy obiekt zakupowy, ale i ponad 2 tys. mkw. powierzchni biurowej. Nowy najemca, firma Answear, wynajął niemalże całość dostępnej powierzchni, bo aż 1,7 tys. mkw. i przekształcił je na studio fotograficzne.

Firma już w kwietniu wprowadziła się do części biurowej galerii na dachu budynku. Powstało tam studio fotograficzne z przeszklonym sufitem, w którym przygotowywane są katalogi i kampanie najnowszych kolekcji marki odzieżowej Answear.

– Połączenie funkcji handlowej z biurową w Galerii Kazimierz świetnie się sprawdza. Historyczne usytuowanie obiektu, dobrze dobrana grupa najemców handlowych, restauracyjnych i rozrywkowych sprawia, że jest to już nie tylko destynacja zakupowa. Galeria staje się także bardzo dobrym punktem na prowadzenie biznesu biurowego – mówi przedstawicelka centrum handlowego Anna Szelc.

– Wybraliśmy Galerię Kazimierz na siedzibę naszego nowego studio foto–video, ponieważ spełniała komplet naszych wymagań co do przestrzeni, w tym m.in. wysokości lokalu, jego umiejscowienia w centrum i dobrej komunikacji dla pracowników, jak i transportów nowych kolekcji z naszego magazynu w Kokotowie-Brzegach. Ważna była też swoboda adaptacji lokalu do pracy przy produkcji zdjęć i filmów – dodaje Bogusław Kwiatkowski, członek zarządu Answear.