Na osiedlu od Inter-budu będzie ponad 900 mieszkań

Wizualizacja fot. Inter-bud

130 nowych mieszkań w dwóch blokach powstanie na osiedlu Piasta Towers w Mistrzejowicach.

Projekt krakowskiego dewelopera w rejonie ulicy Piasta Kołodzieja (os. Bohaterów Września) rozwija się od kilku lat. Obecnie jest to już osiem oddanych do użytku budynków, w których mieści się 778 mieszkań. Pod każdym blokiem są garaże podziemne z komórkami lokatorskimi. Niektóre budynki posiadają lokale usługowe.

Niedawno ruszyła budowa kolejnych dwóch budynków. – W sumie znajdzie się w nich 130 mieszkań o powierzchni od 35 do 123 metrów kwadratowych – informuje Maria Bodaj, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w Inter-budzie.

Termin realizacji inwestycji został oszacowany na drugi kwartał przyszłego roku, jednak deweloper nie przewiduje, by było to później niż do końca czerwca. W powstających blokach również będą garaże podziemne oraz siedem lokali użytkowych. Najtańsze mieszkania zaczynają się od 10,7 tys. zł ma metr kwadratowy.

– Teren wokół budynku jest ciekawie zaprojektowany. Będzie m.in. tężnia i teren rekreacyjny ze ścieżką. Na zewnątrz też będzie znajdowało się stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych – mówi Maria Bodaj.



Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Mistrzejowice