Otwarcie hotelu przy Błoniach opóźnione o rok

hyatt place kraków fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Hotel Hyatt Place Kraków zlokalizowany w sąsiedztwie Błoń i stadionu Wisły zostanie otwarty w trzecim kwartale 2022 roku – poinformował portal horecanet.pl.
Mieniący się na czarno jeden z hoteli przy al. 3 Maja – Hyatt Place Kraków – miał zostać otwarty jesienią tego roku. W sierpniu usłyszeliśmy od jednego z inwestorów, że data otwarcia przesunie się na wiosnę. Najnowsze wieści portalu horecanet.pl wskazują jednak, że obiekt zostanie prawdopodobnie otwarty dopiero w III kw. 2022 roku.

Rozpoczał się właśnie intensywny okres przygotowania hotelu do otwarcia. Operatorem obiektu jest Hotel Professionals Management Group.

– Przed nami stoi niesamowite wyzwanie ponownego wprowadzenia sieci Hyatt na polski rynek. Hotel Hyatt Place Kraków będzie produktem „Select service for the Most Selective” – niespotykanym na ten moment w mieście. Jestem dumna, że Hotel Professionals Management Group oraz inwestorzy obdarzyli mnie zaufaniem i powierzyli zadanie zarządzania tym unikalnym obiektem – mówi dla horecanet.pl Beata Kowalczyk, dyrektor generalna Hyatt Place Kraków.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Zwierzyniec