Przeprowadzka banku Pekao. Skorzystać mają klienci i pracownicy

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W pięciu miastach powstaną nowe placówki banku Pekao. W Krakowie na nowoczesną siedzibę wybrano biurowiec Fabryczna Office Park.

Bank zapowiada, że niedługo zarówno klienci korporacyjni i przedsiębiorcy, jak i użytkownicy indywidualni będą obsługiwani w nowoczesnych przestrzeniach. Wzorem dla projektowanych oddziałów jest siedziba centrali banku przy ul. Żubra w Warszawie.

Nowe placówki są realizowane w ramach projektu Multi-Branch. Jak tłumaczy prezes zarządu Pekao Leszek Skiba, jest to odpowiedź na oczekiwania klientów i pracowników banku.

– Ulokowanie jednostek w jednej przestrzeni biurowej poprawi jakość i dostępność usług, jak również stworzy lepsze warunki pracy. Nowe obiekty, które otwieramy to nowoczesne, dobrze skomunikowane, a także atrakcyjne miejsca, zapewniające najwyższe standardy i technologie. Jestem pewien, że proekologiczne rozwiązania oraz wysokiej klasy wykończenie wnętrz stworzą przyjazną przestrzeń dla wszystkich użytkowników – stwierdza Leszek Skiba.

W Krakowie placówka znajdzie swoje miejsc w kompleksie Fabryczna Office Park przy alei Pokoju. Bank przeprowadzi się również do nowoczesnych biurowców w Łodzi, Lublinie, Gdańsku i Katowicach.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Czyżyny